Kırgızistan, Seyahat

Yarın sabah radyodayım!

25 Mayıs 2014
İki gün önce 28 Mayıs Çarşamba günü Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi’nin radyosu olan Manas FM‘in canlı yayınına konuk olarak katıldım. Bişkek saatine göre sabah 10.00’da İstanbul saatine göre ise sabah 07.00’de yayındaydım. Facebook ve Twitter hesaplarından olabildiğince duyurmaya çalıştım ancak İstanbul’a göre sabahın erken saatinde yayında olması durumu biraz zorlaştırdı.
Orta Asya’nın ilk ve yayında olan tek radyosu olan Manas FM’deki bu program yarın yani 31 Mayıs Cumartesi günü İstanbul saatine göre sabah 08.00‘de tekrar yayınlanacak. İstanbul-Bişkek arasındaki 3 saatlik göz önünde bulundurursak program Bişkek’e göre 11.00’de yayınlamış oluyor.
Programda seyahat, yurt dışı, üniversite gibi konulardan yanı sıra ilgi alanlarımdan ve blog yazmak üzerine de konuştuk. Üniversitedeki Kırgız öğrenciler İstanbul’u merak edip, değişim programları ile gitmeyi düşündükleri için İstanbul’da aldığım eğitim üzerine de bilgiler paylaştım. Neler anlattığımı merak edenler 08.00’da Manas FM’i açmayı unutmasın. Açıkçası ne demişim ben de çok merak ediyorum!
Manas FM’i dinlemek için internet sitesini açıp, “Manas FM 102.9 Live” butonuna tıklayabilirsiniz. Ayrıca bir aksilik olursa diye de bir başka link daha ekliyorum; http://tunein.com/radio/Manas-FM-1029-s14353/

You Might Also Like

No Comments

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!